در این اموزش قراره یاد بگیرین که برای پیج خودتون یا هرکسه دیگه ای کلی فالور واقعی و یا فیک بزنید!!

دوستان گلم بزارین یه سوالی ازتون بپرسم!

بنظر شما قیمت هر 1000 نفر فالور واقعی (1کا)چقدره؟

ویا قیمت یک کا فالور فیک چی؟

بزارین من بهتون بگم :

ارزون ترین قیمت ممکن برای هر 1000 نفر فالور واقعی 40 هزار تومان و برای فالور فیک 10 هزار تومانه یعنی ارزون تر از اینا نمیتونین تو جایی پیدا کنین

خب یعنی شما برای اینکه پیجتونو بصورت فیک ببرین10 کا باید 100 هزار تومان کمه کمش هزینه کنین درسته؟

ولی دیگه نیاز نیست این همه هزینه برای فالور یا لایک و بکنین .

شاید براتون سوال باشه که پیج های بالا مثلا 100کا یا حتی 1 میلیون کا فالور چقدر هزینه کردن تا پیجشون اونقدر شده؟؟

اونا هزینه ای نکردن پس شما هم هزینه ای نکنین فقط ترفندشو برای همیشه یاد بگیرین و تا پایان عمر اینستا (20 سی سال)ازش استفاده کنین!!!

دانلود فایل

ما براتون یک اموزش جامعی تهیه کردیم و همچنین 5 شش تا نرم افزار بسیار خاص و قدرتمندو براتون داخل اموزش ها گذاشتیم و نحوه کار باهاشونم اموزش دادیم تا دیگه هزینه ای بخاطر فالور واقعی یا فیک و لایک و نکنین و خودتون فقط با گوشی و یا کامپیوتر در دسترستون این کارو بکنین:)

با استفاده از ترفند های داخل اموزش میتونین برای پیج خودتون یا دوستاتون فالور واقعی و فیک بزنین(بصورت نامحدود)

همچنین بعد از دریافت اموزش و کسب کردن تجربه کافی میتونین کسب و کار فروش فالوور راه بندازین و از طریق فروش فالوور کسب درامد فوق العاده کنین.

جالبه بدونین که فروش فالوور در بین 5 شغل پر درامد اینترنتی در ایران قرارداره.

شفاف سازی:

دوستای گلم قرار نیست ی ازتون بشه و همینجا شفاف سازی میکنم براتون .

قیمت فایل رو 30 هزار تومان قرار دادیم تا هر شخصی با هر توانایی مالی خریداریش کنه !!!

واین قیمت واقعا منصفانس و همونطور که گفتم اگه اول کار برای پیج خودتون در عرض چند ساعت 10 بیست کا فالوور بزنین (با روش هایی که داخل فایل توضیح دادیم)پول فایلی که خریدین هم درمیاد!!

به نظره شخص خود من این فایلی که بصورت جامع براتون تهیه کردیم بالای 500 هزار تومان می ارزه چون واقعا کاربردیه و بعد از دانلود خودتون خواهید فهمید.قضاوت با خودتون

شما با دانلود این فایل به یک فایل جامع اموزشی +6 عدد نرم افزار خاص و کاربردی و.دسترسی پیدا خواهید کرد.

دانلود فایل 

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: فالور ,هزینه ,اموزش ,واقعی ,خودتون ,فایل ,فالور واقعی ,هزار تومان ,فروش فالوور ,شفاف سازی ,تهیه کردیم
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
Akse Aghaye Khamenei

آخرین جستجو ها

یک قطره از هزاران ستاد برگزاری نماز جمعه یامچی کد فعالسازی انواع رادیوپخش فابریک خودروهای سواری رنو آرام فیلم نمونه سوالات plc درجه 2 فنی حرفه ای با جواب {امتحانات } سایت تفرحی رادوین فروشگاه اینترنتی بازار رویا پژوهشسرای دانش آموزی استاد شهریار طایفه تالیشاهی http://mohammadghadami.blogfa.com